REFERENCE

Gabriela BicanovaGabriela Bicanova
09:19 15 Jan 24
Příjemná a efektivní komunikace s paní doktorkou, flexibilita ohledně termínu schůzky, široky rozhled, schopnost ihned poradit
Michael SeemanMichael Seeman
02:01 15 Jan 24
Skvělé profesionální jednání. Oceňuji rychlost, adekvátní cenu a ochotu vyhovět zadání klienta.
Simona HochmanováSimona Hochmanová
11:33 12 Dec 23
Simona PertlováSimona Pertlová
08:33 29 Nov 23
Za JUDr. Suzan Vonešovou jsem šla s několika dotazy, které se mnou dopodrobna probrala a vše mi velmi ochotně zodpověděla. V průběhu schůzky jsme se dostaly k dalším potenciálním záležitostem, které jsme také úspěšně vyřešily. Její přístup byl velmi profesionální a přitom lidský. Paní advokátka mi na závěr schůzky shrnula vše, co jsme probraly a jaká jsou řešení. Odcházela jsem tak s jasnou představou, jak postupovat. V případě dalších dotazů se na ní opět ráda obrátím. Její služby tedy mohu vřele doporučit.
Lilien LukášováLilien Lukášová
06:19 12 Oct 23
Paní advokátka umí perfektně vyhodnotit situaci. Je dynamická, pohotově řeší a navrhuje adekvátní jednání. Je velice příjemná a tím potvrzuje, že předsudky o advokátech jsou zbytečné. Každopádně není advokát jako advokát. Ale paní Vonešová vždy jedná v nejlepším, proto tím doporučuji.
Barbora HůlkováBarbora Hůlková
19:53 28 Aug 23
Velice ochotna paní doktorka Vonešová, profesionální přístup a rychlé a efektivní řešení problému. Mnohokrát děkuji za pomoc a vřele doporučuji všem!
Mgr. Jan KovářMgr. Jan Kovář
19:27 28 Aug 23
Normálně recenze nepíšu, ale na služby Suzan tentokrát musím, protože takovou advokátku prostě chcete! Energická, moderní a hlavně osobitá - zaujme na první pohled. Zajistila mi plný právní servis na míru s osobní přidanou hodnotou tak, aby vše proběhlo zcela hladce. Po celou dobu byla k dispozici, dopodrobna vysvětlila, zařídila i záležitosti nad rámec. Vím, že mi vždy pomůže a vyvede mě ze slepé uličky. Takže pokud chcete mít klid a co nejméně starostí, Suzan je jasná volba.A já doufám, že si mě nechá jako svého klienta i nadále.(Vysmátý smajlík) Hodnotím 11/10. A vy?
Kateřina NěmečkováKateřina Němečková
19:46 24 Jul 23
S právními službami paní Vonešové jsem byla nadmíru spokojená. Provedla mě celým rozvodovým řízením, svěřením dítěte do péče a majetkovým vyrovnáním. Popsala mi celý proces, prošla se mnou všechny kroky, vypracovala mi potřebné dokumenty pro soudní řízení a to vše přes emailovou korespondenci nebo telefonicky. Veškerá její práce byla skvěle odvedena a navíc byla velmi pohotová a tak vše proběhlo velmi hladce a rychle. Ještě jednou děkuji za její profesionální právnické služby a pokud bude potřeba, obrátím se jedině na ni.
js_loader